aktualizováno: 28.02.2024 13:30:51 

ŠIMOTA ART COMPANY

OBCHODNÍ PODMÍNKY

 

Obchodní podmínky  ŠIMOTA ART COMPANY :

 

 

 

I. DODAVATEL
ŠIMOTA ART COMPANY s.r.o, Radimovice u Želče 92, Tábor
Dodavatel je plátcem DPH, IČO: 06239722

 

II. PLATNOST
Tyto obchodní podmínky jsou platné od 01.05.2011 na dobu neurčitou a byly schváleny vedením společnosti pro zákazníky se sídlem na území České republiky.

 

Pro zákazníky mimo území ČR je nutno dohodnout individuelní obchodní podmínky.

 

III. CENY
Veškeré doporučené maloobchodní ceny jsou uvedeny v Kč.

U komínových hlavic učtujeme 500 Kč za dřevěný přepravní obal !!!

 Při objednávce nad 100 000 Kč  je doprava ZDARMA.

 

IV. OBCHODNÍ PODMÍNKY
1.Odstoupení od objednávky ze strany kupujícího:
Po vzájemné dohodě lze objednávku stornovat, pokud již není zboží ve výrobě nebo odesláno.

2.Storno objednávky ze strany prodávajícího:

Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech: zboží se již nevyrábí nebo se již nedodává důležitý díl vstupující do sestavy výrobku nebo se výrazným způsobem změnila výrobní cena atypického zboží. V případě, že tato situace nastane, prodávající bude neprodleně kontaktovat kupujícího za účelem dohody o dalším postupu. V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato částka převedena zpět na jeho účet nebo adresu v nejkratším možném termínu a to do 10 pracovních dnů, nejpozději však do 30 dnů od storna objednávky ze strany prodávajícího.


3. Od zákazníka je požadováno uvedení přesných a pravdivých údajů. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které je poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

 


4. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka kontaktovat pro ověření nebo upřesnění objednávky, pokud např. jde o nějaké chybějící či nepřesné údaje apod.

 

 

 

V. PLATEBNÍ PODMÍNKY 

 

1. Dobírkou - Zboží zaplatí zákazník doručovací službě při převzetí objednávky. Doprava je hrazena zákazníkem.
2. Platba předem - Bankovním převodem na č. účtu  233013910/0600 na základě zálohové faktury., kterou zákazník obdrží nedéle do 5 pracovních dnů od odeslání objednávky. Zaplacené zboží bude po obdržení platby obratem odesláno nebo připraveno  osobnímu odběru.
3. Hotově, při osobním odběru - UPŘEDNOSTŇUJEME !!!

 

 

 

VI. DODACÍ PODMÍNKY

 

1. Místo dodání

 

Místem dodání zboží, je adresa uvedená kupujícím v objednávce (není-li uvedeno v poznámce jinak).

 

Při osobním odběru se místem dodání rozumí – Malšice 67- f. DOLTER

 

2. Dodací lhůty - Zboží je zasíláno ve lhůtě cca 1 – 3 týdny od objednávky. Vyjímku tvoří atipické zakázky, kdy je dodací lhůta sjednána individuelně.

 

VII. PŘEVZETÍ ZBOŽÍ
Zákazník je povinen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost potvrdit dopravcem.

 

VIII. OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Výrobce Šimota Art Company se zavazuje, že bude chránit data zákazníků způsobem odpovídajícím důvěrnosti dat. Data zákazníka mohou být využita pouze pro účely statistického zpracování, přímé komunikace se zákazníkem a pro účely zajištění logistiky objednaného zboží.

 

IX. ZÁRUKA A REKLAMACE
Na výrobky je poskytována záruka po dobu 24 měsíců ode dne dodání.
Reklamace se řídí ustanoveními občanského zákoníku ČR.